بهترین دکتر مغز و اعصاب تهران

بهترین دکتر مغز و اعصاب تهران【5+1 متخصص برتر】

دسته بندی :
021-44477467
پاسخ گویی منشی همه روزه از 9 صبح تا 9 شب می باشد

اگر به دنبال بهترین دکتر مغز و اعصاب تهران هستید اما فرصت تحقیق و بررسی برای این کار را ندارید، این مقاله را با دقت بخوانید. ما سعی کرده ایم لیستی از بهترین پزشکان مغز و اعصاب تهران را با بررسی سوابق، تحصیلات و تخصص آن ها را در اینجا گرد آوریم.

اطلاعات تماس، آدرس و صفحات شبکه های اجتماعی این پزشکان را نیز می توانید در بخش مربوط به هر پزشک مشاهده کرده و برای دریافت مشاوره یا نوبت، اقدام نمایید.

مغز انسان که مرکز سیستم عصبی بدن انسان و مهم ترین و پیچیده ترین عضو بدن می باشد با آسیب دیدگی باعث بروز اختلالات گسترده ای در نقاط مختلف بدن می شود. زمانی که سیستم عصبی بدن دچار مشکلی می شود ممکن است شما در حرکت دادن اعضای بدن، صحبت کردن، بلعیدن غذا، نفس کشیدن، یادگیری یا بسیاری دیگر از عملکرد‌های بدن خود دچار مشکل شوید. همچنین ممکن است حافظه، حس لامسه یا خلق و خوی شما دچار اختلال شود.

این مطلب را نیز مطالعه کنید: بهترین دکتر نورولوژی تهران (10 تای برتر)

در زمان بروز این مشکلات مربوط به مغز و اعصاب، باید به متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات مراجعه کرد تا علت مشکل به وجود آمده بررسی و تشخیص داده شود. اما پیدا کردن بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران چالش ها  و سختی های خودش را دارد.

در ادامه می توانید این لیست را مشاهده کنید.

1- دکتر مهدی دهقانی بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران

دکتر مهدی دهقانی که یکی از بهترین متخصصان مغز و اعصاب بوده که مدرک دکتری خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرده و همچنین برد تخصصی بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز اخذ نموده است.

نوبت دهی دکتر مهدی دهقانی متخصص مغز و اعصاب

دکتر مهدی دهقانی یکی از بهترین متخصصان نورولوژی و مغز و اعصاب در تهران است که از سابقه طولانی در این زمینه نیز برخوردار است. دکتر مهدی دهقانی در طول فعالیت خود توانسته بیماران زیادی را تحت درمان قرار دهد و تا کنون نتیجه درمان تمام بیماران نیز موفقیت آمیز بوده است. ایشان در طی تمام مراحل درمان بیمار را همراهی می نماید و تا زمانی که نتیجه مناسب از درمان کسب نکرده باشد درمان را ادامه می دهد.

تقدیر نامه های دکتر مهدی دهقانی:

  • دانشجوی نمونه کشور سال 1383
  • برگزیده کشوری جشنواره جوان خوارزمی سال 1383
  • برگزیده جشنواره علوم پزشکی رازی سال 1384

آدرس مطب دکتر دهقانی:

 

تهران، ضلع شمالی میدان پونک, نبش کوچه نهم، پلاک 30 طبقه پنجم، واحد 9

نوبت دهی اینترنتی: nobat_clinicbrain

تماس همه روزه 9 صبح تا 9 شب

آدرس وبسایت: clinicbrain.com

اینستاگرام: clinicbrain

2- دکتر شبنم رفیع زاده متخصص مغز و اعصاب

دکتر رفیع زاده در سال 1376 با کسب رتبه برتر در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. و در سال 1389 موفق به اخذ رتبه برتر بورد تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات (نورولوژی) و فلوشیپ فوق تخصصی اختلالات حرکتی گردیدند.

دکتر شبنم رفیع زاده متخصص مغز و اعصاب در تهران

دکتر شبنم رفیع زاده متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات و عضلات، همچنین دارای مدرک تکمیلی اختلالات حافظه از دانشگاه علوم پزشکی تهران و رتبه برتر دوره تخصص مغز و اعصاب می باشند.

دکتر رفیع زاده متخصص تشخیص و درمان:

سردرد، سرگیجه، تشنج، سکته های مغزی، MS، اختلالات حرکتی، اختلالات حافظه و آلزایمر، اختلالات خواب، اختلالات بینایی و دوبینی، مشکلات تعادل، کمردرد، اختلالات عصبی و عضلانی بوده و همچنین تست های تخصصی اختلالات حافظه( دارای مدرک تکمیلی اختلالات حافظه از دانشگاه تهران)
نوار مغز و نوار عصب و عضله را نیز انجام می دهند.

دوره ها و گواهینامه های تخصصی:

-مدرک تکمیلی اختلالات حافظه از دانشگاه تهران سال 97.
– پیشگیری و تشخیص زودرس اختلالات شناخت و حافظه در سالمندان، دانشگاه علوم پزشکی تهران ،سال 97.
-آموزش الکتروآنسفالوگرام، بیمارستان خاتم الانبیا، سال 96 .
-تصویربرداری مغز و ستون فقرات، دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، سال 93
-درمان و تشخیص سکته های مغزی با علت نامعلوم،انجمن آترواسکلروز ایران، سال 95.

آدرس مطب دکتر شبنم رفیع زاده

مطب 1:یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان برادران بهرامی(یاران)، روبروی بانک ایران زمین، پلاک 232، مجتمع حکیم،تلفن: 66220700 – 09331144684

فعالیت مطب روزهای فرد یکشنبه-سه شنبه-پنجشنبه-پاسخ گویی به تلفن ساعت 1 تا ۵ بعد از ظهر

مطب 2: مرزداران – منطقه 2- اشرفی اصفهانی- بلوار مرزداران- نرسیده به پل یادگار امام – ساختمان نگین آسمان – بلوک B – طبقه پنجم – واحد 19- تلفن: 0214422093609331144723

آدرس وبسایت: drrafizadeh.ir

اینستاگرام : drshabnamrafizadeh

3- دکتر محمودرضا اشرفی فوق تخصص در مغز و اعصاب کودکان در تهران

دکتر محمود اشرفی عضو انجمن علمی نفرولوژی کودکان ایران و عضو هیئت علمی و استاد گروه کودکان در بخش اعصاب کودکان بیمارستان مرکز طبی کودکان می باشد. وی همچنین استادیار نمونه دانشکده پزشکی در سال ۱۳۷۷ و رتبه اول کشوری در فوق تخصصی اعصاب کودکان ۱۳۸۰ می باشد.

تحصیلات:

دکتری فوق تخصص در مغز و اعصاب کودکان- ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۰- دانشگاه شهید بهشتی
دکتری تخصصی اطفال- ۱۳۶۶ تا ۱۳۷۰- دانشگاه علوم پزشکی تهران
دکتری عمومی ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۶- دانشگاه تهران

سمت های اجرایی:

  • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی کودکان از سال ۱۳۷۰
  • عضو کمیته اجرایی مجله بیماریهای کودکان ایران از سال ۱۳۷۶
  • عضو کمیته تخصصی رشته کودکان و طرح سوال پره‌انترنی
  • عضو شورای آموزشی بیمارستان از مهر ۱۳۸۰

آدرس مطب:

تهران – انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر محمد قریب، نبش کوچه شباهنگ، ساختمان شباهنگ،پلاک۲۶

شماره تلفن: ۰۲۱۶۶۹۳۹۰۱۷

4- دکتر رضا جباری دارای بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات

دکتر رضا جباری متخصص مغز و اعصاب، دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مقطع پزشکی عمومی میباشد. که در سال ۱۳۹۱ مدرک دکتری تخصصی مغز و اعصاب خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (ارتش) دریافت کرد و پس از آن فعالیت خود را در زمینه مغز و اعصاب آغاز کرد.

دکتر رضا جباری فوق تخصص مغز و اعصاب تهران

دکتر جباری در سال ۱۳۹۱ موفق به کسب رتبه برتر بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات شد و در طی سال‌های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۶ در جراحی های تحقیقاتی روی میمون ها در پژوشگاه رویان همکاری کرد.

ساعات کاری دکتر رضا جباری از شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 9 تا 17 عصر می باشد.

تخصص های دکتر جباری

  • تومور‌های هیپوفیز
  • جراحی ستون فقرات
  • عارضه و تومور‌های مغزی

آدرس مطب دکتر رضا جباری:

تهران,خیابان مطهرى،نرسیده به مدرس، خیابان فجر،کوچه مدائن،ساختمان پزشکان ماهان،طبقه ٢,واحد٣

شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۳۰۱۱۴۷

آدرس سایت: drrezajabari.com

ایستاگرام : dr.rezajabbari

5-دکتر ساناز معصومی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی)

دکتر ساناز معصومی ورودی بهمن ٨٢ دانشگاه تهران و رتبه دورقمی کنکور سراسری تخصص داخلی مغز و اعصاب از دانشگاه اصفهان در سال 96 بورد تخصصی تشخیص و درمان اختلالات بدون دارو انجام و تفسیر نوار عصب عضله ،نوار مغز، نوار چشم و تزریق بوتاکس و سونوگرافی کالر داپلر عروق گردن

روزها و ساعات کاری
روزهای یکشنبه دوشنبه سه شنبه از ساعت دو بعدازظهر الی هفت شب

آدرس مطب دکتر ساناز معصومی

تهران خیابان شریعتی پایین تر از مترو شریعتی کوچه شریفی پلاک شش طبقه همکف
شماره تلفن: ۰۲۱۲۲۲۲۳۱۹۳
نوبت دهی آنلاین(1) : سایت نوبت
نوبت دهی آنلاین(2) : سایت دکتر یابت

6- دکتر حمیدرضا ترابی متخصص مغز و اعصاب

دکتر حمیدرضا ترابی متخصص مغز و اعصاب و فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گرایش پزشکی مغز و اعصاب بوده و با بیش از دو دهه سابقه فعالیت پزشکی بیش از ده هزار پرونده پزشکی موفق را در کارنامه پزشکی خود را دارد.

دکتر حمیدرضا ترابی متخصص مغز و اعصاب

وی با تجربه ۲۳ سال در تشخيص و درمان MS و همچنين با بيش از ۱۰ سال سابقه تدريس در دانشکده پزشکی و با بيش از ۵۰ دعوت در کنگره های بين المللی خارج از کشور و دبير يازدهمين کنگره بين المللی MS ايران بوده. ایشان در زمینه بیماری ام اس سال ها تجربه علمی و تحقیقاتی در ارائه درمان های جديد MS دارند و همچنین دکتر حمیدرضا ترابی دارای بورد تخصصی بیماری های مغز و اعصاب می باشد وی تخصص الکترونورو فیزیولوژی و TCD ,EP ,EEG را داراست.

تشخیص و درمان بیماری های: بیماری ام اس، پارکیسون، منژیت مغزی، آنورسیم مغزی، فشار مغز، انسفالیت مغز، هیدروسفالی، سرطان مغز، زوال عقل، دو بینی چشم

آدرس مطب دکتر ترابی: خیابان مطهری، خیابان فجر (جم) کلینیک جم

تلفن: ۸۸۳۱۲۷۱۵-۰۲۱ –  ۸۸۳۱۷۶۲۴-۰۲۱

آدرس سایت: hamidrezatorabi.ir

آدرس اینستاگرام: drhamidrezatorabi

در این مطلب برای شما 6 نفر از بهترین دکترهای مغز و اعصاب تهران را معرفی کردیم. برای مراجعه به آدرس مطب این پزشکان یا تماس تلفنی و دریافت نوبت می توانید از اطلاعات تماسی که گذاشته شده است استفاده کنید.

 

سایر عبارات کلیدی این مقاله : متخصص مغز و اعصاب تهران، بهترین دکتر مغز و اعصاب تهران نی نی سایت، بهترین دکتر مغز و اعصاب در ایران کیست، بهترین دکتر مغز و اعصاب تهرانپارس، پروفسور مغز و اعصاب در تهران، فوق تخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات، بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران، دکتر مغز و اعصاب تهران کلینیک

 

دکتر-دهقانی
دکتر مهدی دهقانی

متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات.دارای مدرک دکتری عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و بورد تخصصی بیماریهای مغز و اعصاب و ستون فقرات از دانشگاه علوم پزشکی تبریز.

مطالب پیشنهادی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.